نمایش هوشمند کد تخفیف در مرورگر کلیک کنید.
متاسفانه این کد تخفیف منقضی شده :(
برای مشاهده سایر کد تخفیف‌های برند فیلیمو کلیک کن.
مدت اعتبار :
منقضی شد!
این کد تخفیف رو پرینت کن!
اضافه به علاقه مندی ها

کدتخفیف 50 درصدی اشتراک فیلیمو برای سه ماه تماشای فیلم و سریال آنلاین

ehsan10
کپی کن

کدتخفیف 50 درصدی اشتراک فیلیمو

اگر اهل دنیای فیلم و سریال هستید پیشنهاد ویژه  فیلیمو را از دست ندهید. برای اشتراک سه ماهه در سایت فیلیمو از 50 درصد تخفیف با استفاده از کدتخفیف زیر بهره مند شوید.

فیلیمو اولین سینمای خانگی آنلاین ایرانی است. سایت فیلیمو برای نخستین بار طیف وسیعی از محتواهای ویدیویی جذاب و خاطره انگیز را ارائه داده است. با وبسایت فیلیمو می توانید هزاران فیلم و سریال متنوع را به صورت آنلاین تماشا کنید. فیلیمو شما را به دنیایی از فیلم و سریال می برد. در وبسایت و اپلیکیشن فیلیمو شما می توانید اثرهای ویدیویی در دسته بندی های مختلف ازجمله سینمایی، سریال، انیمیشن، فیلم کوتاه، تئاتر و مستند را مشاهده کنید. فیلیمو این امکان را به مخاطب می دهد که اثر مورد علاقه ی خود را روی تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و تلویزیون تماشا کند. در سایت آپارات فیلیمو کیفیت پخش با توجه به سرعت اینترنت به صورت هوشمند تنظیم شده است. با استفاده از این ویژگی مخاطب بدون مواجه شدن با قطعی در پخش، می تواند فیلم را مشاهده کند.

طریقه ورود به وبسایت فیلیمو

برای ورود به وبسایت فیلیمو دکمه “رفتن به فیلیمو” را لمس کرده و از این تخفیف ویژه لذت ببرید. شما می توانید این کدتخفیف را از طریق شبکه های اجتماعی یا لینک کوتاه زیر به اشتراک بگذارید. پرتخفیف پر از کدهای تخفیف!

این تخفیف را به اشتراک بگذارید: