نمایش هوشمند کد تخفیف در مرورگر کلیک کنید.
متاسفانه این کد تخفیف منقضی شده :(
برای مشاهده سایر کد تخفیف‌های برند دیجی کالا کلیک کن.
مدت اعتبار :
منقضی شد!
این کد تخفیف رو پرینت کن!
اضافه به علاقه مندی ها

کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا

free50
کپی کن

کم تر کسی است که این روزها از دیجی کالا خرید نکرده باشد و یا با این فروشگاه اینترنتی بزرگ کشورمان آشنایی نداشته باشد، امروزه اکثر خریداران این سامانه به دنبال کد تخفیف دیجی کالا و خصوصا کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا هستند. برای توضیحات بیشتر پیرامون این کد و سایر کدهای مربوط به ارسال رایگان دیجی کالا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

کدتخفیف ارسال رایگان دیجی کالا چیست؟

کد های تخفیف دیجیکالا ، عموما به صورت رمزهای شامل حروف و ارقام هستند که با در اختیار داشتن آن ها می توانید مقادیر قابل توجهی از مبلغ پرداختی را کم کنید و در حقیقت تخفیف بگیرید اما برخی از این کدها با هدف ارسال رایگان در خریدهای شما از دیجیکالا منتشر می شوند و در حقیقت شما با وارد کردن این کدها لازم نیست هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال کالاهای خریداری شده خود پرداخت نمایید.

ارسال رایگان دیجی کالا چگونه است؟

در خرید از این فروشگاه اینترنتی اگر مبلغ سبد خرید شما کم تر از مقدار مشخصی باشد برای دریافت کالاهای خریداری شده و ارسال آن ها توسط بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور لازم است هزینه ارسال ، توسط خریدار پرداخت شود و این هزینه به صورت آنلاین یا در محل از خریدار دریافت خواهد شد. اما هنگامی که شما از کدتخفیف ارسال رایگان دیجی کالا استفاده کنید دیگر هزینه ای برای ارسال محصولات به فروش رفته ، پرداخت نخواهید کرد.

البته لازم به ذکر است همانطور که در بالا گفته شد ، اگرمبلغ خریدهای شما در دسته های مشخصی از مقدار خاصی بیشتر باشد می توانید از پست رایگان دیجی کالا استفاده کنید و هیچ هزینه ای بابت ارسال نپردازید.

در نهایت می توانید سایر کدهای تخفیف دیجی کالا را در سایت و اپلیکیشن پرتخفیف دریافت کنید ، هم چنین راهنمای استفاده از کدتخفیف این فروشگاه اینترنتی را ادامه و لینک زیر دریافت کنید.

این تخفیف را به اشتراک بگذارید:
  • عبدالرضا عریضاوی گفت:

    مدت ۲سال است کدتخفیف ندارم با این همه خرید طریقه استفاده راهنمایی کنید

  • عبدالرضا عریضاوی گفت:

    مدت ۲سال است کدتخفیف ندارم با این همه خرید