نمایش هوشمند کد تخفیف در مرورگر کلیک کنید.
متاسفانه این کد تخفیف منقضی شده :(
برای مشاهده سایر کد تخفیف‌های برند اکالا کلیک کن.
مدت اعتبار :
منقضی شد!
این کد تخفیف رو پرینت کن!
اضافه به علاقه مندی ها

فروش ویژه سوپرمارکت اینترنتی اکالا با کد تخفیف 20 هزار تومانی

SABZHE
کپی کن

فروش ویژه سوپرمارکت اینترنتی اکالا 

از تخفیف ویژه انواع محصولات سوپرمارکت اینترنتی اکالا بهره مند شوید. وبسایت اکالا انواع محصولات را با 20 هزار تومان تخفیف برای خرید بالای 80 هزار تومان با کد تخفیف زیر عرضه می کند. توجه کنید که این کد مخصوص فروشگاه های افق کوروش می باشد. لازم به ذکر است این تخفیف شامل خرید روغن های خوراکی، برنج هندی و اقلام تنظیم بازار نمی باشد. همچنین شامل فروشگاه های اکالا و هایپرفامیلی نمی شود. پیشنهاد هیجان انگیز اکالا را از دست ندهید.

سوپرمارکت اینترنتی اکالا، تجربه ی خرید آنلاین به ‌یاد ماندنی برای شما است. تمام محصولات و نیازهای روزانه ی خود را از انواع خواروبار تا همه نوع محصولات سوپرمارکتی، ازجمله انواع مواد غذایی، نوشیدنی، محصولات بهداشتی را با تخفیف مناسب اکالا تهیه کنید. اکالا با استفاده از روش ‌های پرداخت آسان، امکان خریدی راحت را برای همه مشتریان به وجود آورده است.

با سوپرمارکت آنلاین اکالا می ‌توانید کالاهای اساسی را با تضمین کمترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت درب منزلتان تحویل بگیرید. در اکالا انواع مواد غذایی متنوع را باکیفیت بالا به‌ صورت اینترنتی و با پرداخت آنلاین یا حضوری تهیه کنید. سفارشات خود را در کمترین بازه زمانی ممکن دریافت کنید.

تمام محصولات در سوپرمارکت اکالا دارای استانداردهای لازم از وزارت بهداشت بوده است. در اکالا تاریخ‌ مصرف هر کالای ارسالی به‌ صورت مجزا کنترل می ‌شود. اکالا تضمین می ‌کند علاوه بر تخفیف ‌های روزانه فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای افق کوروش، بیشترین تخفیف ‌ها را با خرید آنلاین از سوپر مارکت آنلاین اکالا دریافت کنید.

طریقه ورود به وبسایت اکالا

برای ورود به وبسایت اکالا کافی است دکمه ” رفتن به  اکالا” را لمس کرده و از این کد تخفیف ویژه استفاده کنید. می توانید این کدتخفیف را از طریق شبکه های اجتماعی و یا لینک کوتاه زیر به اشتراک بگذارید. پرتخفیف پر از کدهای تخفیف!

این تخفیف را به اشتراک بگذارید: