تمام تخفیف‌های برند همراه اول

منقضی شد!
منقضی شد!
منقضی شد!
منقضی شد!
منقضی شد!
درباره برند همراه اول

راهنمای استفاده از کدتخفیف همراه اول

همراه اول یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران است و خدمات زیادی را به مشتریانش ارائه می‌دهد. همراه اول علاوه‌بر ارائه‌ی خدمات متنوع، برای رفاه حال مشتریان کدهای تخفیف مختلفی را نیز در اختیارشان می‌گذارد. در این مطلب به‌صورت کامل و قدم‌به‌قدم با روش دریافت کد تخفیف همراه اول و نحوه‌ی استفاده‌ از آن آشنا می‌شوید.

 

کد تخفیف همراه اول چیست؟

همراه اول به مناسبت‌های مختلف، کدهای تخفیفی را برای استفاده‌ی کاربران منتشر می‌کند. کد تخفیف همراه اول درواقع یک کد دستوری است و کاربران باید در زمان مشخص شده، این کد را در تلفن همراه‌شان وارد کنند و از مزایایش بهره‌مند شوند.
این کدهای دستوری، هدایایی هستند که به مشتریان به مناسبت‌های مختلف تعلق می‌گیرد و ممکن است به‌صورت کد تخفیف مکالمه همراه اول یا کد تخفیف اینترنت همراه اول به کاربران ارائه شود.

 

چطور از جدیدترین کدهای تخفیف همراه اول خبردار شویم؟

کدهای تخفیف همراه اول به‌صورت همگانی منتشر می‌شوند و باید در مدت‌زمان تعیین شده، وارد و استفاده شوند. به‌عنوان مثال کد تخفیف اینترنت همراه اول که به مناسبت یلدا به کاربران تعلق می‌گیرد باید در یک بازه‌ی زمانی مشخص مورد استفاده قرار گیرد.
بنابراین مهم است که کاربران به موقع از انتشار این کدها باخبر شوند. برای اطلاع سریع از کدهای دستوری تخفیفی همراه اول بهتر است اخبار سایت پرتخفیف را دنبال کنید. پرتخفیف کدهای مختلف را به محض انتشار تست می‌کند و خیلی زود در اختیار کاربران قرار می‌دهد. فقط کافی است در سایت یا اپلیکیشن پرتخفیف عضو شوید و به‌سرعت از بهترین کدهای تخفیف همراه اول خبردار شوید.

 

جدیدترین کدهای تخفیف همراه اول را چطور دریافت کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف همراه اول تنها کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:
1- وارد سایت یا اپلیکیشن پرتخفیف شوید. در سایت پرتخفیف می‌توانید دسته‌بندی کامل برندها را براساس خدمات مختلف مشاهده کنید و همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، دسته‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
برای دستیابی به کدتخفیف همراه اول باید روی اولین گزینه، یعنی «اپراتور و اینترنت» کلیک کنید.

دسته بندی های پرتخفیف

2- پدر مرحله‌ی بعد برای مشاهده‌ی تمام برندهای اپراتور و اینترنت، می‌توانید روی گزینه‌ی «مشاهده‌ برندهای این دسته» کلیک کنید.

پیدا کردن کد تخفیف mci.ir

3- حالا اسامی تمام برندهای مربوط به «اپراتور و اینترنت» برایتان باز می‌شود و شما از بین این برندها می‌توانید یکی را انتخاب کنید. در این‌جا هدف اطلاع از کد تخفیف همراه اول است؛ بنابراین روی گزینه‌ی مربوط به برند همراه اول کلیک ‌کنید.

کد تخفیف mci.ir مکالمه

4- در این مرحله یک لیست از کوپن‌های تخفیف همراه اول برایتان باز می‌شود و شما می‌توانید از بین‌شان کدتخفیف مورد نظرتان را انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند که به‌دنبال کدتخفیف مکالمه همراه اول هستید یا می‌خواهید کدتخفیف اینترنت همراه اول را پیدا کنید، درهرصورت با استفاده از این لیست می‌توانید به کوپن موردنظرتان دست پیدا کنید.
هر کدام از کوپن‌های تخفیف اطلاعاتی مثل مدت زمان طرح، میزان اعتبار و… را به شما نشان می‌دهد. از طرفی می‌توانید این کد تخفیف را ازطریق ایمیل، تلگرام، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی با دوستان و آشنایان‌تان به‌اشتراک بگذارید.
برای دریافت کد تخفیف موردنظرتان کافی است روی دکمه‌ی سبز رنگ «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف همراه اول اعتباری

5- بعد از کلیک روی دکمه‌ی «مشاهده کد تخفیف »، چنین صفحه‌ای برایتان باز می‌شود.

همراه اول اینترنت

در این صفحه امکانات زیادی برای کاربران وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ استفاده کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید از کد تخفیف همراه اول موردنظرتان پرینت بگیرید یا آن را به لیست علاقه‌مندی‌هایتان اضافه کنید.
از طرفی می‌توانید اطلاعات تکمیلی درمورد کدهای تخفیف را در قسمت پایین صفحه مطالعه کنید یا این کد را با دوستان و اطرافیان‌تان به اشتراک بگذارید.

 

چطور از کد تخفیف همراه اول استفاده کنیم؟

قبل از هر چیز دقت کنید زمان استفاده از کد نگذشته باشد. برای آخرین بار نوع کد تخفیف را چک کنید تا مطمئن شوید دقیقاً این همان کدی است که می‌خواستید.
بعد از اطمینان کامل می‌توانید مراحل زیر را به‌ترتیب جلو بروید:
1- روی گزینه‌ی «کپی کن» کلیک کنید. با این کار، کد تخفیف همراه اول موردنظرتان به‌طور اتوماتیک ذخیره می‌شود.

تخفیف برای همراه اول

2- در مرحله‌ی بعد می‌توانید با کلیک روی گزینه‌ی «خرید کنید» مستقیماً وارد سایت همراه اول شوید یا خیلی ساده‌ کد دستوری مورد نظر را به‌صورت دستی در تلفن همراه‌تان وارد کنید و از یکی از بسته‌های رایگان مکالمه یا اینترنت همراه اول بهره‌مند شوید.

کدتخفیف همراه اول شامل حال همه مشترکان دائمی و اعتباری می‌شود و همگی می‌توانند در مدت زمان تعیین شده از مزایای بسته‌ی تخفیفی بهره‌مند شوند. کد تخفیف مکالمه همراه اول یا کد تخفیف اینترنت همراه اول اغلب یک‌روزه است و باید در بازه‌ی زمانی مشخص به‌طور کامل مصرف شود. درغیر این‌صورت بعد از گذشت یک روز کد مورد نظر بی‌اثر می‌شود.

 

چطور برند همراه اول را به علاقه‌مندی‌ها اضافه کنیم؟

برای اضافه کردن یک برند به لیست علاقه‌مندی‌ها قبل از هر چیز باید در سایت پرتخفیف ثبت‌نام کنید. سپس وارد صفحه‌ی کد تخفیف موردنظرتان شوید و با کلیک روی قلب مشخص شده در تصویر زیر، کوپن را به لیست علاقه‌مندی‌هایتان اضافه کنید.

کد تخفیف برای همراه

برای عضویت در سایت پرتخفیف نیز باید مراحل زیر را طی کنید:
1- روی دکمه‌ی ثبت‌نام کلیک کنید.

ورود به سامانه کد پرتخفیف

2- در مرحله‌ی بعدی با صفحه‌ی زیر روبه‌رو می‌شوید. شما باید شماره تلفن همراه و رمز انتخابی‌تان را در قسمت‌های مربوطه وارد کنید و سپس روی دکمه‌ی «دریافت کد فعال سازی» بزنید. کد فعال سازی به شماره‌ی همراه‌تان پیامک می‌شود و دیگر می‌توانید وارد حساب کاربری‌تان شوید.

سایت پر تخفیف

3- با استفاده از گزینه‌ی لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید به کد تخفیف برندهای مورد علاقه‌تان دسترسی داشته باشید.

داشبورد علاقه مندی پرتخفیف

حرف آخر این‌که با کمک سایت پرتخفیف تنها با چند کلیک می‌توانید بسیار سریع و راحت، تازه‌ترین کد تخفیف‌های همراه اول را دریافت کنید و در مدت زمان تعیین‌شده از مزایای این کدهای دستوری استفاده کنید.#کدتخفیف_باپرتخفیف!