تمام تخفیف‌های برند فیدیبو
درباره برند فیدیبو

فیدیبو چیست؟ | درباره‌ فیدیبو چه می‌دانید؟

درباره کد تخفیف فیدیبو : فیدیبو یک فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی است که از سال 1392 شروع به کار کرده است. در این فروشگاه چند هزار نسخه کتاب از معتبرترین نشرهای ایرانی و خارجی قابل خریداری است.

خرید نسخه‌های الکترونیکی کتاب هم به حفظ محیط‌زیست کمک می‌کند و هم امکان مطالعه در هر زمان، مکان و شرایطی را برای خوانندگان فراهم می‌کند. مهم‌تراینکه در این روزهای گرانی کاغذ به علاقه‌مندان کتابخوانی کمک می‌کند تا با صرف هزینه‌ی کمتر به کتاب‌های بیشتری دسترسی پیدا کنند.

 

طبقه‌بندی کتاب در فیدیبو به چه صورت است؟

کتاب‌ها در فروشگاه فیدیبو براساس موضوع طبقه‌بندی شده‌اند. علاقه‌مندان به کتاب با هر سلیقه‌ای به کتاب‌های موردنظرشان دسترسی دارند. کتاب‌های فیدیبو به دسته‌های متنوعی تقسیم می‌شوند و تمام گروه‌های سنی از کودک و نوجوان گرفته تا بزرگسال می‌توانند کتاب‌های مورد نظرشان را از این سامانه تهیه ‌کنند.

ازطرفی کاربران هم به کتاب‌های شعر، رمان و داستان دسترسی دارند و هم می‌توانند کتاب‌های فلسفه، هنر، روان‌شناسی، مدیریت، تبلیغات و بازاریابی و… را در این فروشگاه پیدا کنند.

برای راحتی دانش‌آموزان و دانشجویان، انواع کتاب‌های کمک‌ درسی و دانشگاهی نیز با قیمت مناسب در فیدیبو قابل دریافت است.

کتاب‌های صوتی فیدیبو نیز برای علاقه‌مندان به کتا‌ب‌هایی صوتی و همین‌طور افراد نابینا بسیار مفید و کاربردی است.

 

 قابلیت‌های فیدیبو چیست؟

کاربران در فیدیبو به‌راحتی می‌توانند کتاب الکترونیک یا صوتی مورد نظرشان را جست‌وجو کنند و با استفاده از فیلترهای مختلف به هدف‌شان برسند. از‌طرفی امکان تغییر فونت، اندازه و رنگ در کتاب‌های فیدیبو وجود دارد که مطالعه را برای خوانندگان راحت‌تر می‌کند.

امکان نشانه‌گذاری و حاشیه‌نویسی نیز در کتاب‌های فیدیبو وجود دارد که می‌تواند کمک خوبی هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های درسی و دانشگاهی باشد.

 

 نحوه‌ی خرید و مطالعه‌ی کتاب در فیدیبو چگونه است؟

کاربران می‌توانند اپلیکیشن فیدیبو را نصب کنند و به کتاب‌های مورد علاقه‌شان دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن روی انوع سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید و iOS قابل‌اجراست.

بعد از جست‌وجو در سایت یا اپ و رسیدن به کتاب مورد نظر، کاربران این امکان را دارند که چند صفحه از کتاب را به‌طور رایگان مطالعه کنند و بعد از خواندن نظرات کاربران و… تصمیم نهایی‌شان را برای خرید کتاب بگیرند.

با خرید کتاب، نسخه‌ی مورد نظر کاربر در اختیارش قرار می‌گیرد و می‌تواند آن را در تبلت، گوشی موبایل یا حتی در لپ‌تاپ و کامپیوتر مطالعه کند. خوانندگان می‌توانند بعد از خرید و مطالعه‌ی کتاب، به آن امتیاز بدهند و یا نظرشان را درباره کتابی که خوانده‌اند ثبت کنند.

 

 کد تخفیف فیدیبو چیست؟

فیدیبو به بهانه‌ها و مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف متفاوتی برای خوانندگان کتاب درنظر می‌گیرد. کاربران می‌توانند کدهای تخفیف فیدیبو را از سایت‌ یا اپلیکیشن پرتخفیف دریافت کنند و با استفاده از آن‌ کتاب‌های مورد علاقه‌شان را با قیمت مناسب بخرند.

کد تخفیف فیدیبو کمک می‌کند تا علاقه‌مندان به کتاب گاهی تا پنجاه درصد تخفیف بگیرند و با صرف هزینه‌ی خیلی کم به کتاب‌های مختلف فیدیبو دست پیدا کنند.

 

تماس با فیدیبو

کاربران می‌توانند برای ارتباط مستقیم با فیدیبو و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ی 26414743-021 تماس بگیرند. ” سایت فیدیبو

اپ فیدیبو به دوستداران کتاب کمک می‌کند تا با صرف هزینه‌ای کمتر کتاب بخوانند. ازطرفی پرتخفیف سعی دارد با ارائه‌ی بن تخفیف فیدیبو این مسیر را هموارتر ‌کند.