تمام تخفیف‌های برند طاقچه
منقضی شد!
درباره برند طاقچه

اپلیکیشن طاقچه چیست؟ | درباره‌ طاقچه چه می‌دانید؟

درباره کد تخفیف طاقچه : طاقچه یک اپلیکیشن خرید کتاب الکترونیک است که در پاییز سال 1393 به‌طور رسمی رونمایی شد و از آن تاریخ هزاران کتاب، مجله، روزنامه، کتاب صوتی و… در این اپلیکیشن برای مخاطبان ارائه شده است.

نصب اپلیکیشن طاقچه رایگان است و روی تمام سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS قابل نصب است. البته مخاطبان می‌توانند ازطریق سایت طاقچه نیز به این سامانه دسترسی داشته باشند و کتاب‌ها، مجله‌ها و… را خریداری کنند.

 

تاریخچه‌ی طاقچه چیست؟

طاقچه اولین بار در سال 1392 با نام کتاب من، شروع به فعالیت کرد. پس از آن با رشد کیفی و کمی زیادی همراه شد و بعد از چند ماه با نام طاقچه به‌صورت رسمی از آن رونمایی شد.

تلاش‌های تیم طاقچه باعث شد تا در سال 1394 در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب، برگزیده‌ی بخش رسانه‌های دیجیتال شود. در سال 1395 مسبقه‌ی کتابخوانی طاقچه به‌کمک برنامه‌ی خندوانه برگزار شد و همین باعث شد این اپلیکیشن بیش از پیش شناخته و دیده شود.

از آن روز تا‌ به‌حال قابلیت‌های متعددی مثل کتاب گردی، کتاب صوتی، کتابخوان تحت وب و… به طاقچه اضافه شده است. همه‌ی این‌ها باعث شده مخاطبان این اپلیکیشن هر روز بیشتر شوند و از امکانات بی‌نظیر این اپلیکیشن استفاده کنند.

 

کتابخانه همگانی طاقچه: قابلیتی به‌نام طاقچه بی ‌نهایت

در اپلیکیشن طاقچه یک قابلیت ویژه وجود دارد که کاربران ازطریق آن می‌توانند در مدت زمان مشخصی به تمام کتابخانه‌ی طاقچه دسترسی داشته باشند و هر کتابی را که می‍‌‌خواهند در این بازه‌ی زمانی به‌طور نامحدود بخوانند. کافی است مخاطبان این امکان طاقچه بی‌نهایت را خریداری کنند و در بازه‌های یک‌ماهه‌، سه‌ماهه و شش ماهه از قابلیت‌های ویژه‌اش استفاده کنند.

 

کتاب‌گردی یا شبکه‌ی اجتماعی طاقچه

طاقچه یک شبکه‌ی اجتماعی درون اپلیکیشن نیز دارد و مخاطبان به کمک آن می‌توانند در مورد کتاب‌ها بحث و تبادل نظر کنند و بریده‌های کتاب‌های مورد علاقه‌شان را به اشتراک بگذارند. سایر مخاطبان می‌توانند این بریده‌ها را لایک کنند و نظرشان را زیر هر کدام بنویسند.

 

کد تخفیف طاقچه چیست؟

قیمت کتاب‌های الکترونیک و هم‌چنین کتاب‌های صوتی طاقچه خوب و باصرفه است. مخاطبان می‌توانند مجله‌، روزنامه، کتاب و… را از طاقچه با کم‌ترین قیمت خریداری کنند. بسیاری از مجله‌ها در اپلیکیشن طاقچه گاهی تا هفتاد درصد ارزان‌تر از نسخه‌ی چاپی فروخته و عرضه می‌شوند.

با همه‌ی این‌ها طاقچه به مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف متعددی در اختیار مخاطبانش می‌گذارد. کد تخفیف طاقچه را می‌توانید از سایت یا اپ پرتخفیف دریافت کنید. تمام کدهای تخفیف طاقچه در سایت پرتخفیف قرار دارند و مخاطبان کافی است کدهای تخفیف را کپی و در هنگام خرید در کادر مشخص وارد کنند.

با استفاده از بن تخفیف طاقچه، مخاطبان می‌توانند گاهی تا 50 درصد روی هر خریدشان تخفیف داشته باشند.

 

تماس با طاقچه

مخاطبان می‌توانند از طریق شماره‌های زیر با پشتیبانی طاقچه تماس بگیرند:

88149808-021

88149810-021

ایمیل پشتیبانی طاقچه نیز آماده‌ی پاسخگویی به مخاطبان این اپلیکیشن است:

support@taaghche.ir

سایت طاقچه

طاقچه یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای دسترسی به کتاب، روزنامه و مجله‌ی الکترونیک و صوتی است. خرید از طاقچه بسیار کم‌هزینه و به‌صرفه است با دریافت کدهای تخفیف طاقچه از پرتخفیف، خریدی ارزان‌تر از قبل خواهید داشت.