نمایش هوشمند کد تخفیف در مرورگر کلیک کنید.

تمام تخفیف‌های برند تپ سی

تخفیف‌های منقضی شده تپ سی
درباره برند تپ سی

استفاده از کد تخفیف تپسی

در این مطلب سعی داریم که طریقه استفاده از کد تخفیف و پیشنهادهای تخفیف دار یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی یعنی تپسی را به صورت تصویری با هم دوره کنیم.

حتما اطلاع دارید که این روزها بازار استفاده از تاکسی های اینترنتی حسابی داغ است. شرکت هایی مانند تپسی و اسنپ و …  با ارائه خدمات نوین و رقابت در قیمت با تاکسی ها و آژانس ها توانسته اند به سرعت فراگیر شوند و جای خوبی را در جامعه ایرانی باز کنند. تپسی با ارائه خدمات در اکثر شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، رشت و … در مدل های مختلف مانند تپسی ، تپ سی لاین و تپ سی تلفنی توانسته یکی از مطرح ترین های این حوزه باشد. حتما شما در استفاده از اپلیکیشن تپ سی از منوی سمت راست به گزینه ” جایزه و تخفیف” برخورد کرده اید و حتما می دانید با داشتن کد تخفیف تپسی قادر هستید که در هر بار استفاده از این اپلیکیشن از مبلغ پرداختی سفر خود به مقدار اعتبار آن کد تخفیف کم کنید.

 

کدتخفیف تپ سی چیست ؟

در سایت و اپلیکیشن تپسی ، شما با داشتن کوپن و کدتخفیف می توانید مقداری از مبلغ سفر خود را نپردازید! عموما کدتخفیف هایی که توسط تپ سی منتشر می شود عبارتی است شامل چند حرف انگلیسی که گاها با چند عدد هم ترکیب شده است. هر بن تخفیف دارای اعتباری است که اغلب برای یکبار استفاده مشترکین تعریف شده است. شما با داشتن کدهای تخفیف در مرحله نهایی پرداخت هزینه سفر، با وارد کردن کدی که در اختیار دارید و و زدن دکمه ثبت می توانید از اعتبار آن استفاده یا اعتبار مخصوص به آن را ذخیره کنید. دقت کنید کدهای تخفیف به دو شکل عمومی و اختصاصی توسط تپ سی منتشر می شوند. کدهای تخفیف عمومی در مقاطع مختلف و به مناسبت های مختلف برای عموم مشترکین توسط خود شرکت و از طریق رسانه های مخصوص آن در اختیار عموم قرار می گیرند که شما لازم نیست نگران اطلاع از آن ها باشید زیرا تمامی این کدهای تخفیف در پر تخفیف در دسترس شما قرار خواهند گرفت. هم چنین علاوه بر کدهای تخفیف عمومی بن های دیگری هم به صورت اختصاصی برای گروهی از مشترکین تولید می گردد که به صورت پیام کوتاه و … در اختیار آن ها قرار می گیرد البته لازم به ذکر است که کدهای اختصاصی هم به صورت دوره ای در پرتخفیف قرار می گیرند که به صورت عمومی منتشر نمی شوند.

 

چگونه آخرین کدهای تخفیف و پیشنهادهای تخفیف دار تپسی (tap30) را در اختیار داشته باشم؟

برای اطلاع از آخرین کد تخفیف تپسی در سایت یا اپلیکیشن پرتخفیف مراحل زیر را انجام دهید.

1- پس از ورود به سایت پرتخفیف با صفحه ای مانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که دسته بندی های مختلف در اختیار شما قرار دارد.همانطور که در تصویر مشخص است دسته بندی های متفاوتی در پر تخفیف بر حسب خدمات ارائه شده توسط شرکت های مختلف در نظر گرفته شده است که تپسی در گروه تاکسی اینترنتی قرار دارد همچنین در این دسته کد تخفیف برندهای مختلفی مانند اسنپ ، تپسی ، تاچ سی، کارپینو ، الوپیک قرار دارد.

استفاده کدتخفیف تپسی لاین

2- پس از ورود به دسته تاکسی اینترنتی و یا جست و جو در سایت ، به صفحه تخفیف  های برند ” تپسی ” بروید.

کد تخفیف جدید تپ سی

3- پس از بررسی تخفیف های مختلف اپلیکیشن تپ سی و انتخاب تخفیف یا پیشنهاد تخفیف دار موردنظر  با لمس بر روی ” مشاهده کد تخفیف” مطابق تصویر زیر به صفحه کدتخفیف مورد نظر منتقل خواهید شد.

پیدا کردن کد تخفیف تپ سی

4- در این صفحه می توانید اطلاعات بیشتری از کوپن تخفیف tap30 مانند تیتر، کد تخفیف ، لینک سایت ، توضیحات و … را درباره کدتخفیف یا پیشنهاد تخفیف دار تپ سی مشاهده کنید.
هم چنین در این قسمت می توانید کدتخفیف را با حذف تمام قسمت های اضافی صفحه، پرینت بگیرید و یا با اضافه کردن آن به علاقه مندی های این کد را همیشه در قسمت کاربری خود در سایت پرتخفیف به صورت دخیره داشته باشید. اگر هم بخواهید کد تخفیف را برای کسی بفرستید می توانید از دکمه های به اشتراک گذاری مختلف  مانند ایمیل، تلگرام ، واتس اپ ، تویتر و یا پیام رسان سروش استفاده کنید.
در این صفحه برای ذخیره کد تخفیف ارائه شده عبارت “کپی کن” را لمس کنید و یا بر روی آن کلیک کنید تا کد تخفیف به صورت خودکار برای شما ذخیره شود و عبارت ” کپی شد” به نمایش در بیاید.

بن تخفیف تپ سی

5- در این مرحله پس از کپی کردن کد تخفیف ارائه شده می توانید با کلیک بر روی ” خرید کنید ” و یا مراجعه به سایت یا اپلیکیشن تپسی از کدی که دارید استفاده کنید.

 

 

نحوه استفاده از کد تخفیف تپ سی چگونه است؟

قبل از هر چیز دقت کنید ممکن است کد تخفیف یا پیشنهاد تخفیف داری که شما انتخاب کرده اید دارای شرایط خاصی مانند فقط برای اولین سفر یا قابل استفاده در یک شهر خاص باشد و در نتیجه در روال استفاده از آن به مشکل برخورد کنید به همین منظور پیشنهاد میکنیم که قبل از استفاده حتما توضیحات کد را در پرتخفیف مطالعه کنید. لازم به ذکر است ، تمامی کدتخفیف هایی که در پر تخفیف موجود هستند، توسط تیم پشتیبانی ما، تست می شوند و پس از اطمینان از صحت آن، بر روی سایت قرار می گیرند البته بعضی آن ها هم به صورت اختصاصی در پرتخفیف انتشار داده می شوند.

پس از اینکه به سایت و یا اپلیکیشن تپسی روی گوشی همراه خود مراجعه کردید برای استفاده از کدتخفیف ارائه شده در پرتخفیف مراحل زیر را طی کنید.

1- پس از بازکردن اپلیکیشن تپسی و ثبت نام در آن با صفحه ای مانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد. که مکان فعلی شما نمایش داده می شود. همانطور که تصویر زیر مشخص کردیم علامت منو در سمت راست بالا را لمس کنید.

کد تخفیف تپسی سفر اول

2- پس از بازکردن منو در اپلیکیشن تپ سی ، گزینه های زیر را خواهید دید که از بین آن ها بر روی ” جایزه و تخفیف ” کلیک یا لمس کنید.

 

کد خفیف تپسی اولین سفر

 

3- پس از لمس منوی “جایزه و تخفیف” مانند تصویر زیر در کادر خالی کد دریافت شده از پرتخفیف را وارد یا کپی کنید و بر روی ” ثبت” کلیک یا لمس کنید. در صورتی که کد تخفیف وارد شده درست و معتبر باشد مانند تصویر زیر عبارت ” کد تخفیف با موفقیت اضافه شد” به نمایش در خواهد آمد.

 

کدتخفیف تپسی تهران

 

4- هم چنین شما از این پس  با هر بار مراجعه به منوی جایزه و تخفیف می توانید تمامی کدهای تخفیف استفاده نشده خود را مشاهده کنید.

کد تخفیف تپسی شیراز

 

5- حالا با برگشت به صفحه اصلی برنامه تپسی مبدا خود را انتخاب کرده و مقصد را مشخص و تایید می کنیم. دقت کنید در صورتی که کد تخفیفی نداشتیم هزینه سفر بیشتر می شد. #کدتخفیف_باپرتخفیف!

مطالعه بیشتر