نمایش هوشمند کد تخفیف در مرورگر کلیک کنید.

تمام تخفیف‌های برند استاد کار

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده استاد کار
درباره برند استاد کار

استادکار چیست؟ با استاد کار بیشتر آشنا شوید

استادکار یک سامانه‌ی آنلاین انجام خدمات منزل و حتی محل کار است. بهترین متخصصان در زمینه‌های مختلف در سامانه‌ی استادکار آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به کاربران هستند. خدمات استادکار با کیفیتی استاندارد و قابل قبول ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با خیال راحت انواع خدمات منزل را به متخصصان این سامانه سفارش دهید.

استادکار بر فرایند ارائه‌ی خدمات نظارت کامل دارد و در آخر کار نظر کاربران را جویا می‌شود. همین موارد باعث شده تا کیفیت خدمات این سامانه کاملا کاربردی و قابل اعتنا باشد.

خوب است بدانید لازم نیست هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب به متخصصان استادکار بپردازید.

 

دسته‌بندی خدمات استادکار

خودرو و حمل‌ونقل: کارواش، باربری، اسباب‌کشی، صافکاری، نصب دزدگیر خودرو، سرویس و تعمیر خودرو

شست‌وشو و نظافت: مبل‌شویی، قالی‌شویی، خشک‌شویی، نظافت، سم‌پاشی

خانه و آشپزخانه: تعمیر لوازم صوتی و تصویری، تعمیر لوازم پخت‌وپز، تعمیر یخچال فریزر

خدمات آموزشی: تدریس خصوصی موسیقی، تدریس خصوصی دروس مدرسه

دکوراسیون و ساختمانی: بازسازی، دکوراسیون منزل، هوشمند سازی، باغبانی

تاسیسات: لوازم گازسوز، لوله‌کشی، سرمایش و گرمایش، برق و الکترونیک، تلفن و اینترنت

دیجیتال و نرم‌افزار: خدمات کامپیوتری، تعمیر موبایل و تبلت، امنیت و شبکه، تعمیر ماشین‌های اداری

 

استادکار در چه شهرهایی فعالیت می‌کند؟

استادکار درحال حاضر فقط در شهرهای تهران، کرج و شیراز فعال است ولی در آینده‌ای نزدیک، دامنه‌ی فعالیتش را گسترش خواهد داد.

 

نحوه‌ی سفارش خدمات به استادکار

برای استفاده از خدمات این سامانه باید وارد سایت یا اپلیکیشن استادکار شوید و از بین خدمات ارائه شده یکی را انتخاب کنید. سپس مراحل سفارش را به‌ترتیب طی کنید. بعد از ثبت سفارش 3 تا 5 متخصص برای ارائه‌ی خدمات به شما اعلام آمادگی می‌کنند. شما بعد از بررسی شرایط، امتیاز متخصصان، مبلغ پیشنهادی‌شان و… یکی را انتخاب می‌کنید. در مرحله‌ی بعدی متخصص در مکان مورد نظر شما حاضر می‌شود و خدماتی که خواسته بودید را انجام می‌دهد.

بعد از تمام شدن کار، مبلغی که در هنگام ثبت سفارش تعیین شده بود را به متخصص استادکار پرداخت می‌کنید و در انتها می‌توانید نظرتان را در مورد نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات در سایت یا اپلیکیشن استادکار ثبت کنید.

 

کد تخفیف استادکار چیست؟

استادکار به مناسبت‌های مختلف برای همه یا برخی خدمات تخفیف‌هایی را درنظر می‌گیرد. کاربران هنگام ثبت سفارش می‌توانند از کد تخفیف استادکار استفاده کنند و خدمات مورد نیازشان را با قیمت کم‌تر دریافت کنند.

بهتر است بدانید بعضی از سرویس‌ها نیاز به بازدید متخصصین دارد و قیمت نهایی بعد از بازدید به مشتری اعلام می‌شود. کاربران اگر کد تخفیفی متناسب با این نوع خدمات داشته باشند می‌توانند روی مبلغ نهایی فاکتور و بعد از پایان کار متخصص، آن تخفیف را دریافت کنند.

 

چطور از کد تخفیف استادکار مطلع شویم؟

سایت پرتخفیف به‌طور مرتب کد تخفیف‌های استادکار را منتشر می‌کند. اگر می‌خواهید این کد‌ها را دریافت و استفاده کنید بهتر است به‌طور مرتب به این سایت سر بزنید.

البته با عضویت در خبرنامه‌ی استادکار نیز می‌توانید از این کدهای تخفیف اطلاع پیدا کنید.

 

اطلاعات تماس با استادکار

آدرس ایمیل استادکار: info@ostadkar.pro

شماره تماس استادکار: 91009019- 021

سایت استاد کار

به‌این‌ترتیب با کمک استادکار برای انجام انواع خدمات، راه سختی پیش رویتان نخواهد بود و مهم‌تر اینکه با دریافت کد تخفیف استادکار از پرتخفیف، «ارزانی» را هم به این مزایا اضافه خواهید کرد!

مطالعه بیشتر